Оголошення про обробіток фунгіцидами з 13 по 17.05.2019 р.

Оголошення про обробіток фунгіцидами 19 по 24.04.2019р.      

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб’єкти декларування!

Нагадуємо, що з 01.01.2019 розпочався черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Разом з тим відповідно до пункту 5 розділу VII Закону України «Про електронні довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою:https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі,  повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Ця електронна поштова скринька використовуватиметься для направлення Вам повідомлень про збереження чернеток електронних документів, про подання електронних документів до Реєстру, про зміну електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) в Реєстрі тощо.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого ЕЦП для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Ви не зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавати електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: «АЦСК».   

Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєструhttps://portal.nazk.gov.ua  і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладенні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі, та пароль від неї у захищеному місці.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

 • направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;
 • у темі листа зазначайте суть Вашого питання;
 • у листі необхідно зазначити Ваші П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

 

                                         

 

 

 

   ОГОЛОШЕННЯ

07 грудня 2018 року  о 14.00  у залі засідань Дзензелівської сільської ради відбудеться

засідання двадцять восьмої сесії сільської ради сьомого скликання.

 

Виконавчий комітет сільської ради

                                

                                

                                          Додаток

                                                                                       до листа У ДКСУ у Маньківському          

                                                                      районі Черкаської області

                                                                    від 27.08.2018 № 01-11/606

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

         У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

         Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів".

 

                                          Додаток

                                  до листа У ДКСУ у Маньківському          

                                  районі Черкаської області

                                  від 27.08.2018 № 01-11/606

 

                                                                                                   ОГОЛОШЕННЯ

         У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

         Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів".

 

Розпорядження про скликання 10 липня 2018р. 25 сесії 

УВАГА! ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ

 

                Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, за минулий рік.

                Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків.

       Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності. Таким чином, для безперешкодного та комфортного отримання послуг ЕЦП просимо не відкладати візит до представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на кінець звітного періоду.

               Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.   

                З 01.01.2018 розпочався черговий етап декларування. У зв’язку з цим в НАЗК розпочав роботу оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування. З 05.02.2018 р. та до 01.04.2018 р. (закінчення терміну подачі Е-декларацій) НАЗК надаватиме роз’яснення з питань заповнення розділів декларації, а також з технічних питань.

        Звернутись до оперативного штабу можна за адресою: м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, каб. 105 або на телефони «гарячої» лінії для:

 • надання консультацій: +38(044)200-06-63, +38(044)200-06-64, +38(044)200-06-65; 34-2-31
 • технічної допомоги з питань заповнення декларацій: +38(044)200-06-62. 34-2-31
 •  

 

 

Про  призначення проміжних виборів депутата Дзензелівської сільської ради в одномандатному виборчому окрузі №11

 

 

 

 

 

ДЗЕНЗЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20141  с.Дзензелівка Маньківського району Черкаської області, вул. Центральна 3,

тел.(04748)34-2-31; E-mail: dzensilrada@ukr.net

=============================================================

від   20 квітня  2017року       

Дзензелівська сільська рада оголошує громадські слухання стосовно детального плану території під розміщення виробничих приміщень по вул. Миру, 92 – а та Миру, 92 - г в с. Дзензелівка Маньківського району Черкаської області.

1. Детальний план розробляється з метою планування та впорядкування території необхідної для розміщення виробничих будівель та уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, планування, визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території.

2. Техніко – економічні показники детального плану

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 1 років до 3 років

Етап від 3 років до 7 років

1.

Територія (в межах детального плану), всього в тому числі:

га

4,83

4,83

4,83

2.

- територія проектованої ділянки (всього)

з них:

га

1,35

1,35

1,35

- під забудовою

га

0,33

0,605

0,605

- замощення

га

0,33

0,32

0,32

- озеленення

га

0,69

0,43

0,43

- стоянки для паркування автомобілів

га

-

-

-

3.

- територія громадських об’єктів

га

-

-

-

4.

- вулиці в червоних лініях, проїзди

га

0,38

0,38

0,38

5.

- замощення

га

1,27

0,9

0,9

6.

- озеленені території

га

3,23

3,32

3,32

7.

Кількість мість на автостоянках

Парко-мість

-

-

-

         3. Замовник Зайчук Сергій Михайлович, виконавець В.А. Білецький. Підставою для розроблення є реконструкція нежитлових будівель (корівників) під виробничі будівлі.

         Детальну інформацію щодо матеріалів плану території надає Дзензелівська сільська рада в телефонному режимі (тел. 047-48-34-2-31), з повним комплектом документів можна ознайомитися в приміщенні сільської ради, що знаходиться з а адресою вул. Центральна – 3.

11 квітня 2017 р.

 

                                                                     Оголошення

Виконавчий комітет Дзензелівської сільської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  

спеціаліста-землевпорядника сільської ради

         Вимога до кандидата: вища освіта відповідного спрямування  (спеціаліст, магістр).

         Стаж роботи за фахом не менше ніж 1 рік або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше ніж 3 роки; досконале володіння компʼютерною технікою, вільне володіння державною мовою.

         До заяви про участь у конкурсі додаються:

 • Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
 • Дві фотокартки розміром 4х6см;
 • Копію документів про освіту;
 • Декларація про майно, доходи й зобовʼязання фінансового характеру за минулий рік;
 • Копія документа який посвідчує особу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обовʼязків, розміру та умов оплати праці надаються конкурсною комісією за адресою: вул. Центральна, 3, с.Дзензелівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20141, тел. 34-2-31

Заяви приймаються впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення.